KONST / Litografier / Färglitografi 13824330
nr 1382 4330
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), Sverige, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 29x23cm, bladets mått: 47x37cm, oramad
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:39:17
150 kr
250 kr
500 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg